D-SmartD-Smart HD 
DSMART HD Banner ..D'Smart Başvuru
 Ana Sayfa 
 D-Smart Başvuru 
 D-Smart Kampanyalar 
 D-Smart Fiyatları 
 D-Smart Kanalları
 Sıkça Sorulan Sorular
 Ticari Üyelik
 Arıza Formu
 Hakkımızda
 Bize Ulaşın

 

D-Smart Aktivasyon Formu» D-Smart Nedir?
» Neden D-Smart?
» D-Smart Nasıl İzlenir?
» Kumanda Nasıl Kullanılır?
» Aktivasyon Nasıl Yapılır?
» D-Smart Aktivasyon
» Loca Portal Kullanımı
» D-Smart Kanalları
» D-Smart Başvurusu
» Oteller için D-Smart
» Ticari Üyelik
» Ticari Üyelik Başvuru
» Teknik Servis Talebi
» İnteraktif Hizmetler
» D-Smart Forum
» DSmart Reklam Filmleri
D-SMART
 


D-SMART NASIL İZLENİR?

 
D-Smart yayınlarını seyredebilmek için D-Smart uyumlu uydu alıcısı almanız gerekmektedir. Mevcut uydu alıcınız, modül veya smart kart ile D-Smart yayınlarını seyretmeniz mümkün değildir. D-Smart aboneliği için uydu alıcısı ve çanak anten ücreti dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Binanızda Turksat 1C uydusuna bakan merkezi uydu sistemi veya kendinize ait çanak anteniniz var ise uydu alıcısı ücreti dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Başvuru için buraya tıklayınız.


Başvuru işleminizle birlikte size bulunduğunuz bölgedeki çözüm ortağımızın irtibat bilgileri verilecektir. Ayrıca ilgili çözüm ortağının Müşteri temsilcisi sizi arayarak basvuru islemleri ile ilgili bilgi vericektir. Daha detaylı bilgiyi Müşteri temsilcisinden alabilirsiniz.  Kısaca, D-Smart yüksek görüntü ve ses kalitesindeki televizyon yayınını alıştığınızdan çok daha kolay, keyifli ve ekonomik bir yolla evlerinize getiriyor ve sizleri dopdolu bir ayrıcalıklar dünyasına davet ediyor. 
 
 
 
 
 
 DSmart Aktivasyon | D-Smart Kampanyaları | D-Smart Fiyatları| D-Smart Ticari Üyelik | D-Smart HD | Smile Adsl|Hakkımızda| İletişim